Aveplast

Aveplast, UAB – UAB „AVEPLAST“ – tai langų ir durų gamybos įmonė sėkmingai savo veiklą vykdanti jau daugiau nei 25 metus. Įmonės asortimentą sudaro ne tik plastiko, bet ir aliuminio gaminiai – langai, durys, balkono stiklinimas, slankiosios sistemos bei fasadų gamyba. Kauno rajone įsikūrusioje gamykloje, bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintais prekiniais ženklais, tokiais kaip – Salamander, SIEGENIA, Reynaers, Ponzio ir kitais, gaminami aukščiausios kokybės gaminiai, kurių nemaža dalis iškeliauja ir įvairias užsienio šalis.

 

Aveplast, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 110702540

Centrinė būstinė: Kertupio g. 59, Neveronys, LT-54487 Kauno r.

Tinklapis: http://www.tikslangai.lt

Facebook: https://www.facebook.com/tikslangai


Įmonėje dirba 65 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,143 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,286,385 Eur.

Pelnas: -1,507 Eur.

 

Raktažodžiai:

plastikiniai langai, plastikinės durys, tiks lauko durys, tiks vidaus durys, tiks stumdomos durys, tiks balkono durys, dekoruotos plastikinės durys ir dekoruoti durų užpildai, balkonų stiklinimas, balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis, balkonų stiklinimas aliuminiu, aliuminio konstrukcijos, aliuminiai top swing tipo langai, dekoruotos aliuminio durys ir dekoruoti durų užpildai, aliuminio stumdomos durys, aliuminio sulankstomos durys, langai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: