Autobrava

Autobrava, UAB – UAB “Autobrava” yra oficialus Abarth, Fiat, Fiat Professional, Jeep ir Alfa Romeo importuotojas Baltijos šalyse.

Įmonė savo veiklą pradėjo 2001 m. sausio mėnesį UAB “Automodus” vardu, pateikdama Lietuvos automobilių rinkai visiškai naują prekybos naudotais automobiliais modulį: kai po vienu stogu klientams buvo pasiūlyti įvairių markių kokybiški, mažai naudoti automobiliai iš Lietuvos ir Vakarų Europos šalių.

2003 m. pabaigoje įmonė tapo Fiat, Alfa Romeo ir Lancia įgaliotąja atstove Lietuvoje ir pakeitė pavadinimą į UAB “Autobrava”, o “Automodus” vardas liko jos naudotų automobilių prekybos skyriaus prekiniu vardu. Nuo 2010 metų UAB “Autobrava” tapo oficiali įgaliotoji Fiat ir Alfa Romeo atstovė visose Pabaltijo šalyse.

Įmonių grupės “Modus grupė” narė

UAB “Autobrava” yra “Modus grupė” narė ir aktyviai dalyvauja jos veikloje, apimančioje net keletą sričių – prekybą automobiliais, nekilnojamojo turto objektų statybą bei valdymą, CNG degalinių įrengimą, gamybinę ir kitas. Sėkminga pastarųjų kelių metų įmonės veikla sąlygoja verslo plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir visose Pabaltijo šalyse.

 

Autobrava, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 125481247

Centrinė būstinė: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius


Įmonėje dirba 17 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,389 Eur.

Pardavimo pajamos: 145,167,465 Eur.

Pelnas: 1,810,822 Eur.

 

Raktažodžiai:

fiat, jeep, alfa romeo, automobiliai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.