Autida

Autida, UAB – UAB „Autida“, automobilių servisas , vykdo veiklą nuo 1994 metų. Įmonė įsikūrusi adresu Butrimonių g. 9, taip pat turi filialą adresu Jonavos g. 260, Kaune. Įmonėje nuolatos dirba apie 60 darbuotojų.

UAB „Autida“ atlieka automobilių kėbulo geometrijos atstatymą, važiuoklės ir variklių remontą, dažų parinkimą ir dažymą.

Vienu metu autoserviso patalpose gali būti remontuojami 26 automobiliai. Galime remontuoti lengvuosius automobilius ir mikroautobusus iki 2,90 m aukščio ir 6 m ilgio.

Tam yra naudojami , keturi tampymo stendai, keturi pakelėjai, itališka dažymo kamera USI ir dažymo kamera kurioje dažoma dažais vandens pagrindu – Wolf-Geisenfield. Paruošimui naudojamos tokių firmų kaip „DU PONT“ ,“PRESTO“, „3M“, „INDASA“, „IKS“, „ SONTARA“ , paruošimo medžiagos.

Mes siekiame būti geriausiais, dėmesingais klientams. Mūsų ilgametė patirtis, profesionalumas, atsakingumas ir naujovės garantuoja patikimai ir sąžiningai, pagaliau laiku ir kokybiškai atliktą darbą.

Mes gerbiame savo Klientą, Partnerį, Bendradarbį, nes tik jų visų gerovė garantuoja mūsų įmonės ir įmonės darbuotojų sėkmę.

 

Autida, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 134884884

Centrinė būstinė: Butrimonių g. 9, LT-50220 Kaunas

Tinklapis: http://www.autida.lt


Įmonėje dirba 30 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 991 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,309,039 Eur.

Pelnas: -371,985 Eur.

 

Raktažodžiai:

automobilių remontas, autoservisas kaune, autoservisas kaunas, kėbulo remonto paslaugos, automobilių remontas, draudiminių įvykių administravimas, automobilių pritaikymas neįgaliesiems, padangų montavimas ir balansavimas, automobilių remontas važiuoklės, pakabos patikra ir remontas, stabdžių sistemos patikra ir remontas, automobilių paruošimas tech. apžiūrai, variklio alyvos parinkimas, keitimas, variklio remonto paslaugos, pavarų dėžės remonto paslaugos, tarterių ir generatorių diagnostika


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: