ARBANTA

UAB "ARBANTA" – THAILAND Sport & Spa centras skaičiuoja aštuntus savo gyvavimo metus ir džiaugiasi pelnęs kokybės vardą bei įgijęs klientų pasitikėjimą.

Siūlome Jums alternatyvą, kaip bent trumpam pasijusti lyg egzotiškajame Tailande. Autentiški šios šalies baldai, aksesuarai, kvapai ir žinoma masažo meistrės. Šiuo metu centre dirba trys kvalifikuotos meistrės iš Tailando. „Mūsų tikslas – atstatyti kliento dvasinę ir fizinę pusiausvyrą, pagydyti jo kūną, apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio bei suteikti valandėlę ramybės, padėsiančios susitelkti naujiems darbams“- teigia meistrės.

Nemokamų konsultacijų su meistrėmis dėka, kiekvienam „Thailand Sport & Spa“ klientui sukuriamas savas „thai“ – t.y., individuali masažų programa, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę, poreikius ir pageidavimus. Vieni masažai skirti sportuojantiems, aktyvų gyvenimo būdą praktikuojantiems žmonėms, kiti- priešingai, sėdimą darbą dirbantiems, mažai judantiems.

THAILAND Sport & Spa centro durys atviros visiems! Tiems, kurie turi rūpesčių su sveikata, tiems, kurie nori atsipalaiduoti, tiems, kurie nori pailsėti privačioje poilsio erdvėje su antrąja puse ar draugais ir tiesiog tiems, kurie nori išgirsti apie Tailandą ir giliomis tradicijomis paremtus masažus.

Esame įsikūrę kiek atokiau nuo miesto centro, kur niekada nepapulsite į transporto spūstis ir visada rasite vietos savo automobiliui.

Maloniai laukiamas kiekvienas!

 

UAB "ARBANTA" kontaktai

Įmonės kodas: 302630246

Centrinė būstinė: Rugių g. 23-3, LT-08419 Vilnius

Tinklapis: http://www.thailandspa.lt

Facebook: https://www.facebook.com/thailandspacentras/


Įmonėje dirba 13 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 892 Eur.

Pardavimo pajamos: 212,388 Eur.

Pelnas: 38,060 Eur.

 

Raktažodžiai:

spa vilniuje, spa vilnius, masažai vilniuje, masažai vilnius, tradicinis tailandietiškas masažas, skaityti toliau, aromaterapinis masažas, masažas sportuojantiems, masažas su karštomis vaistažolėmis