Apsaugos komanda

Apsaugos komanda, UAB – UAB “Apsaugos komanda” šiuo metu teikiamos paslaugos:

Techninė objektų apsauga. Vykdome objektų, prijungtų prie centrinio stebėjimo pulto, apsaugą. Šios paslaugos teikimui bendrovė naudoja kompiuterizuotus apsaugos pultus: telefoninio, radijo bangų, GSM ir internetinio ryšio.

Budėjimas postuose ir teritorijose. Vykdome fizinę objektų apsaugą. Nuolatos ar sutartu laiku poste budintis ginkluotas apsaugos darbuotojas užtikrina objekte nustatytą tvarką ir leidimų režimą, reaguoja į pavojaus signalus, sulaiko nustatytos tvarkos pažeidėjus, vykdo kitas su objekto apsauga susijusias funkcijas. Iškilus pavojui, apsaugos posto darbuotojui į pagalbą atvyksta mobilieji patruliniai ekipažai.

Fizinė asmenų apsauga. Jeigu Jūsų arba Jūsų šeimos narių gyvybei ar sveikatai gresia pavojus, Jūsų saugumą užtikrins specialiai parengti saugos darbuotojai. Užtikriname kliento saugumą ir sudaromų sandorių metu.

Ginkluota krovinių palyda.Vykdome gabenamo turto ir jį lydinčių asmenų bei dokumentų apsaugą. Bendrovės apsaugos darbuotojas ar apsaugos ekipažas automobiliu palydės Jūsų ar Jūsų kliento transporto priemonę į nurodytą vietą.

Inkasacija.Šią funkciją bendrovė vykdo vadovaudamasi teisės aktų, Lietuvos banko ir kliento reikalavimais.

Materialinių vertybių pervežimas.Vykdome kliento nurodytų vertybių pervežimą su apsauga. Organizuojame pervežimui pritaikytas transporto priemones ir pervežimo metu vykdome šių vertybių apsaugą.

Patruliavimas. “Apsaugos komandos” ekipažas periodiškai, keletą kartų per parą, patikrina objektą, įvertina situaciją patalpose bei pastato išorėje.

Apsauga renginių metu.Vykdome kompleksinę apsaugą: užtikriname žmonių saugumą, materialinių vertybių apsaugą ir palaikome viešąją tvarką įvairių masinių renginių – švenčių, koncertų, konferencijų, pasitarimų, sportinių varžybų bei kitų – metu. Užtikrindami tvarką renginiu metu, “Apsaugos komandos” darbuotojai bendradarbiauja su policija..

Transporto priemonių apsauga.Transporto priemonių apsaugai ir stebėjimui naudojame palydovinę sistemą GPS (Global Positioning System) bei mobiliojo ryšio teikiamas galimybes. GPS prietaisas nustato tikslias automobilio geografines koordinates bei judėjimo greitį.

Kompleksinė apsauga. Siekiant efektyviai užtikrinti objekto saugumą, būtina išanalizuoti visus rizikos faktorius ir pritaikyti kompleksines apsaugos priemones. Bendrovės specialistai objektyviai įvertina grėsmes objekto(ų) saugumui ir nustato, kiek ir kokių organizacinių bei techninių priemonių reikės objekto(ų) apsaugos būklei pagerinti.

Saugos sistemų montavimas. Projektuojame ir instaliuojame butuose, biuruose, gamyklose, bankuose ir kituose objektuose įvairios paskirties ir įvairaus sudėtingumo elektronines saugos sistemas (apsaugos ir gaisro signalizacijos, vaizdo stebėjimo ir įrašymo, praėjimo kontrolės ir kitas), įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į patalpas ar teritoriją. Tai gali būti nesudėtingos techninės apsaugos sistemos, kurioms naudojami nedideli objekto apsaugos pulteliai ir klasikiniai magnetiniai, infraraudonųjų spindulių ir stiklo dūžio jutikliai, ar sudėtingos kompleksinės sistemos.

Techninė priežiūra. Vykdome bet kokio sudėtingumo apsaugos ar gaisro signalizacijos, vaizdo stebėjimo ir įrašymo, praėjimo kontrolės sistemų ir kitų saugos sistemų techninės priežiūros darbus. Techninės priežiūros darbus atlieka aukštos kvalifikacijos, atestuoti ir ilgametę patirtį turintys specialistai.

Transporto valdymas. Klientams teikiame informaciją, būtina operatyviam jų transporto valdymui. Fiksuojame transporto priemonės vietą ir nuvažiuotą maršrutą, dienos kilometražą, vairuotojo darbo ir poilsio laiką, sustojimų vietas, sunaudotą kuro kiekį, degalų papildymo ar nupylimo laiką ir vietą, vidutinį automobilio greitį ir variklio apsukas.

Prie automobilio signalizacijos pajungta sistema nedelsiant informuoja apie vagystę bei parodo tikslią transporto priemonės buvimo vietą. Prireikus, parengiame atitinkamas ataskaitas.

Transporto priemonių judėjimo kontrolei, stebėjimui ir apsaugai bendrovė naudoja palydovinę sistemą GPS bei mobiliojo ryšio teikiamas galimybes. Šių sistemų derinys šiuo metu yra vienas patikimiausių ir veiksmingiausių. Jis leidžia stebėti automobilius, efektyviai valdyti jų darbą ir juos apsaugoti.

 

Apsaugos komanda, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 122668722

Centrinė būstinė: Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius

Tinklapis: http://www.komanda.lt


Įmonėje dirba 667 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,263 Eur.

Pardavimo pajamos: 12,278,651 Eur.

Pelnas: 167,391 Eur.

 

Raktažodžiai:

saugos tarnyba, apsaugos sistemos, saulės elektrinės, vaizdo stebėjimas, fizinė apsauga