AB Ortopedijos technika

AB Ortopedijos technika – AB „Ortopedijos technika“ teikia medicinos paslaugas ir yra didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse.
Kaune ir įmonės filialuose Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje konsultuoja gydytojai specialistai, individualiai gaminami galūnių protezai, įtvarai sportui ir reabilitacijai, ortopedinė avalynė, avalynės įdėklai ir kt.
„Gijos Klinikose“ Kaune pacientams siūlomas aukščiausio lygio kompleksinis gydymas „nuo – iki“: profesionalių specialistų konsultacijos, diagnostika ir tyrimai, chirurginės operacijos, ambulatorinė ir stacionarinė reabilitacija, plastinės operacijos ir estetinės medicinos procedūros.
Nuolatinio tobulėjimo ir plėtros siekį iliustruoja įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2015 standarto reikalavimus. Produkcijos kokybę iliustruoja ir kasmet didėjantis eksportas į Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Skandinaviją, Jungtinius Arabų Emyratus ir kitas pasaulio šalis.
AB „Ortopedijos technika“ gaminamų gaminių ir kitų žinomų gamintojų produkciją, skirtą judėjimui palengvinti, rasite 10-tyje specializuotų parduotuvių „Sveikatinė“ bei bendradarbiaujančiose vaistinėse visoje Lietuvoje.

 

AB Ortopedijos technika kontaktai

Įmonės kodas: 132150379

Centrinė būstinė: Partizanų g. 17, LT-49476 Kaunas

Tinklapis: http://www.ortopedija.lt

Facebook: https://www.facebook.com/Ortopedijos.technika/


Įmonėje dirba 606 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,843 Eur.

Pardavimo pajamos: 21,391,464 Eur.

Pelnas: 1,160,427 Eur.

 

Raktažodžiai:

klinika kaune, klinika kaunas, medicinos klinika