Kompanija The Procter & Gamble

„Procter & Gamble Company“ visame pasaulyje tiekia firmines plataus vartojimo prekes. Ji veikia per penkis segmentus: Grožis; Priežiūra; Sveikatos apsauga; Audinių ir namų priežiūra; ir Kūdikių, moterų ir šeimos priežiūra.

Beauty segmentas siūlo kondicionierius, šampūnus, formavimo priemones ir procedūras pagal prekės ženklą Head & Shoulders, Herbal Essences, Pantene ir Rejoice; ir antiperspirantai bei dezodorantai, asmeninio valymo ir odos priežiūros produktai su Olay, Old Spice, Safeguard, Secret ir SK-II prekių ženklais.

Grooming segmentas tiekia skutimosi priežiūros priemones ir prietaisus su Braun, Gillette ir Venus prekių pavadinimais.

Sveikatos priežiūros segmentas siūlo dantų šepetėlius, pastas ir kitas burnos priežiūros priemones su prekės ženklais Crest ir Oral-B; ir virškinamojo trakto, greitosios diagnostikos, kvėpavimo takų, vitaminų/mineralų/papildų, skausmo malšinimo ir kitų asmens sveikatos priežiūros produktų su Metamucil, Neurobion, Pepto-Bismol ir Vicks prekių ženklais.

Fabric & Home Care segmente tiekiami audinių stiprintuvai, skalbinių priedai ir skalbinių plovikliai pagal prekių ženklus Ariel, Downy, Gain ir Tide; ir oro priežiūros, indų priežiūros, P&G profesionalių ir paviršių priežiūros gaminių pagal prekių ženklus Cascade, Dawn, Fairy, Febreze, Mr. Clean ir Swiffer.

Kūdikių, moteriškų ir šeimos priežiūros priemonių segmentas siūlo kūdikių servetėles, lipnia juosteles ir kelnes su Luvs ir Pampers prekių ženklais; suaugusiųjų šlapimo nelaikymo ir moteriškos priežiūros priemonės su prekių ženklais Always, Always Discreet ir Tampax; ir popieriniai rankšluosčiai, servetėlės ​​ir tualetinis popierius su prekių ženklais „Bounty“, „Charmin“ ir „Puffs“.

Bendrovė savo produktus parduoda daugiausia per masinius prekybos centrus, elektroninę prekybą, bakalėjos parduotuves, narystės klubų parduotuves, vaistines, universalines parduotuves, platintojus, didmenininkus, specializuotas grožio parduotuves, dažnų prekių parduotuves, vaistines, elektronikos parduotuves ir profesionalius kanalus, kaip taip pat tiesiogiai vartotojams.

„Procter & Gamble Company“ buvo įkurta 1837 m., jos būstinė yra Sinsinatyje, Ohajo valstijoje.