Kompanija ServiceNow

ServiceNow teikia įmonių debesų kompiuterijos sprendimus, kurie apibrėžia, struktūrizuoja, konsoliduoja, tvarko ir automatizuoja paslaugas įmonėms visame pasaulyje. Ji valdo „Now“ platformą, kuri siūlo darbo eigos automatizavimą, dirbtinį intelektą, mašinų mokymąsi, našumo analizę, elektroninius paslaugų katalogus ir portalus, konfigūracijos valdymo sistemas, duomenų palyginimą, šifravimą ir bendradarbiavimo bei kūrimo įrankius.

Įmonė taip pat teikia informacinių technologijų (IT) paslaugų valdymo programas;

IT paslaugų valdymo produktų rinkinys įmonės darbuotojams, klientams ir partneriams;

IT verslo valdymo produktų rinkinys, skirtas valdyti IT prioritetus;

IT operacijų valdymo produktas, jungiantis kliento fizinę ir debesų pagrindu veikiančią IT infrastruktūrą;

IT turto valdymas, skirtas automatizuoti IT turto gyvavimo ciklus; ir įmonės plėtros operacijų produktas kūrėjų įrankių grandinei.

Be to, ji siūlo saugumo incidentų valdymą, grėsmių praturtinimo žvalgybą, pažeidžiamumo reagavimo valdymą ir saugumo incidentų žvalgybos pasidalijimo saugumo operacijų produktus; valdymo, rizikos ir atitikties produktas, siekiant sukurti politiką ir kontrolę; žmogiškieji ištekliai, teisiniai ir paslaugų teikimo produktai darbo vietoje; saugios darbo vietos; klientų aptarnavimo valdymo produktas; ir lauko paslaugų valdymo programos.

Be to, jame pateikiamas „App Engine“ produktas; IntegrationHub leidžia programai išplėsti darbo eigą; ir profesionalias, mokymo ir klientų aptarnavimo paslaugas.

Ji aptarnauja vyriausybę, finansines paslaugas, sveikatos priežiūrą, telekomunikacijas, gamybą, IT paslaugas, technologijas, naftą ir dujas, švietimą ir vartojimo produktus.

Jis parduoda savo produktus per tiesioginio pardavimo komandą ir perpardavimo partnerius. Bendrovė anksčiau buvo žinoma kaip Service-now.com ir 2012 m. Gegužės mėn. Pakeitė pavadinimą į ServiceNow, Inc..

Įmonė buvo įkurta 2004 m.

 

Didžiausios Lietuvos IT įmonės