Kompanija Meta Platforms

„Meta Platforms, Inc.“ kuria produktus, leidžiančius žmonėms visame pasaulyje susisiekti ir dalintis nuotraukomis su draugais ir šeima naudojant mobiliuosius įrenginius, asmeninius kompiuterius, virtualios realybės ausines, nešiojamus įrenginius ir namų įrenginius.

Meta Platforms veikia dviejuose segmentuose: „Family of Apps“ ir „Reality Labs“.

„Family of Apps“ segmento produktai apima „Facebook“, leidžiantį žmonėms dalintis, atrasti ir susisiekti su pomėgiais; „Instagram“ – bendruomenė, skirta dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais ir privačiomis žinutėmis, taip pat informacijos santraukomis, istorijomis, ritiniais, vaizdo įrašais, tiesiogine transliacija ir parduotuvėmis; Messenger, pranešimų programa, skirta žmonėms susisiekti su draugais, šeima, grupėmis ir įmonėmis per platformas ir įrenginius per pokalbius, garso ir vaizdo skambučius bei kambarius; ir WhatsApp, susirašinėjimo programa, kurią žmonės ir įmonės naudoja bendravimui ir sandoriams privačiai.

„Reality Labs“ segmente teikiami papildyta ir su virtualia realybe susiję produktai, kuriuos sudaro virtualios realybės aparatinė įranga, programinė įranga ir turinys, padedantis žmonėms bet kada ir bet kur jaustis prisijungusiems. Įmonė anksčiau buvo žinoma kaip Facebook, Inc. ir 2021 m. spalį pakeitė pavadinimą į Meta Platforms, Inc..

Meta Platforms, Inc. buvo įkurta 2004 m., jos būstinė yra Menlo parke, Kalifornijoje.

 

Įdomūs faktai apie Meta Platforms kompaniją

– Meta Platforms, Inc., anksčiau žinoma kaip Facebook, Inc., yra viena iš didžiausių socialinių tinklų ir technologijų bendrovių pasaulyje, įkurta Marko Zuckerbergo.

– Įmonė yra žinoma dėl savo populiarių platformų, tokiose kaip „Facebook“, „Instagram“, „WhatsApp“ ir „Messenger“, kurios yra labai populiarūs ir plačiai naudojami socialiniai tinklai.

– Meta taip pat turi įvairių kitų verslo šakų, įskaitant virtualios realybės (VR) ir išplėstinės realybės (AR) technologijas, kurios įgyvendinamos per „Oculus“ prekės ženklą.

– Įmonės pavadinimas buvo pakeistas iš „Facebook“ į „Meta“ 2021 m. spalio mėn., atspindint kompanijos norą plėtoti naujas technologijas ir koncentruotis ne tik į socialinius tinklus, bet ir į metaverse kūrimą.

– Metaverse – tai virtualus pasaulis, kuriame žmonės gali sąveikauti, kurti, leisti laiką ir kurti įvairias patirtis. Meta siekia tapti lydere šioje srityje ir praplėsti savo verslo veiklą į virtualų pasaulį.

– „Meta“ siekia revoliucionizuoti būdą, kaip žmonės sąveikauja internete, pasiūlydami naujoves, tokias kaip virtualios realybės akiniai, kurie leidžia vartotojams patirti ir kurti virtualų pasaulį.

– Be to, Meta yra žinoma dėl savo inovacijų ir technologijų plėtros, įskaitant dirbtinio intelekto (AI) ir mašininio mokymosi technologijas, kurios yra naudojamos gerinti paslaugų ir vartotojų patirties kokybę.

– Meta taip pat siekia plėtoti ir skatinti tvarumą ir atsakingą verslo praktiką, įgyvendindama įvairias iniciatyvas, skirtas mažinti savo ekologinį pėdsaką ir skatinti socialinį atsakomybės jausmą.

– „Meta“ yra viena iš įtakingiausių ir didžiausių technologijų bendrovių pasaulyje, kuri turi didelę įtaką interneto vystymuisi ir būdo, kaip žmonės bendrauja ir dalinasi informacija internete.

 

 

Didžiausi programinės įrangos kūrėjai Lietuvoje

Didžiausios Lietuvos IT įmonės

Didžiausios reklamos paslaugų įmonės Lietuvoje