Kompanija Meta Platforms

„Meta Platforms, Inc.“ kuria produktus, leidžiančius žmonėms visame pasaulyje susisiekti ir dalytis su draugais ir šeima naudojant mobiliuosius įrenginius, asmeninius kompiuterius, virtualios realybės ausines, nešiojamus įrenginius ir namų įrenginius.

Ji veikia dviejuose segmentuose: „Family of Apps“ ir „Reality Labs“. „Family of Apps“ segmento produktai apima „Facebook“, leidžiantį žmonėms dalytis, atrasti ir susisiekti su pomėgiais; „Instagram“ – bendruomenė, skirta dalytis nuotraukomis, vaizdo įrašais ir privačiomis žinutėmis, taip pat informacijos santraukomis, istorijomis, ritiniais, vaizdo įrašais, tiesiogine transliacija ir parduotuvėmis; Messenger, pranešimų programa, skirta žmonėms susisiekti su draugais, šeima, grupėmis ir įmonėmis per platformas ir įrenginius per pokalbius, garso ir vaizdo skambučius bei kambarius; ir WhatsApp, susirašinėjimo programa, kurią žmonės ir įmonės naudoja bendravimui ir sandoriams privačiai.

„Reality Labs“ segmente teikiami papildyta ir su virtualia realybe susiję produktai, kuriuos sudaro virtualios realybės aparatinė įranga, programinė įranga ir turinys, padedantis žmonėms bet kada ir bet kur jaustis prisijungusiems. Įmonė anksčiau buvo žinoma kaip Facebook, Inc. ir 2021 m. spalį pakeitė pavadinimą į Meta Platforms, Inc..

Meta Platforms, Inc. buvo įkurta 2004 m., jos būstinė yra Menlo parke, Kalifornijoje.

 

Didžiausi programinės įrangos kūrėjai Lietuvoje

Didžiausios Lietuvos IT įmonės

Didžiausios reklamos paslaugų įmonės Lietuvoje