Kompanija Eli Lilly

Eli Lilly and Company atranda, kuria ir parduoda žmonėms skirtus vaistus visame pasaulyje.

Jame yra Basaglar, Humalog, Humalog Mix 75/25, Humalog U-100, Humalog U-200, Humalog Mix 50/50, insulinas lispro, insulinas lispro protaminas, insulino lispro mišinys 75/25, Humulin, Humulin 70/30, Humulin N, Humulin R ir Humulin U-500 diabetui; ir Jardiance, Trajenta ir Trulicity 2 tipo diabetui gydyti.

Bendrovė teikia Alimta nesmulkialąsteliniam plaučių vėžiui (NSLPV) ir piktybinei pleuros mezoteliomai gydyti; Cyramza nuo metastazavusio skrandžio vėžio, skrandžio ir stemplės jungties adenokarcinomos, metastazavusio NSŠPV, metastazavusio gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio ir kepenų ląstelių karcinomos; Erbitux nuo gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio bei įvairių galvos ir kaklo vėžio atvejų; Retevmo metastazavusiam NSCLC, meduliniam skydliaukės vėžiui ir skydliaukės vėžiui gydyti; Tyvyt dėl ​​recidyvuojančios arba ugniai atsparios klasikinės Hodžkino limfinės ir neplokštelės NSCLC; ir Verzenio HR+, HER2 – metastazavusiam krūties vėžiui, teigiamam mazgui ir ankstyvam krūties vėžiui.

Jis siūlo Olumiant nuo reumatoidinio artrito; ir Taltz nuo plokštelinės psoriazės, psoriazinio artrito, ankilozinio spondilito ir neradiografinio ašinio spondilartrito. Įmonė siūlo

Cymbalta nuo depresinio sutrikimo, diabetinio periferinio neuropatinio skausmo, generalizuoto nerimo sutrikimo, fibromialgijos ir lėtinio raumenų ir kaulų skausmo;

Emgality migrenos ir epizodinio klasterinio galvos skausmo profilaktikai; ir Zyprexa nuo šizofrenijos, I tipo bipolinio sutrikimo ir palaikomojo bipolinio sutrikimo. Jo bamlanivimabas ir etesevimabas bei bebtelovimabas COVID-19 gydymui;

Cialis erekcijos sutrikimams ir gerybinei prostatos hiperplazijai gydyti; ir Forteo nuo osteoporozės.

Bendrovė bendradarbiauja su „Incyte Corporation“; Boehringer Ingelheim Pharmaceuticals, Inc.; „AbCellera Biologics Inc.“; Junshi Biosciences; „Regor“ terapinė grupė; Lycia Therapeutics, Inc.; Kumquat Biosciences Inc.; Entos Pharmaceuticals Inc.; ir Foghorn Therapeutics Inc.

Eli Lilly and Company buvo įkurta 1876 m., jos būstinė yra Indianapolyje, Indianoje.

 

Įdomūs faktai apie Eli Lilly kompaniją

  • Eli Lilly and Company yra viena iš pagrindinių farmacijos įmonių pasaulyje, įkurta 1876 m. Indianapolio, Indianos valstijoje, JAV.

  • Įmonė yra žinoma dėl savo įvairių farmacijos produktų, skirtų gydymui įvairių ligų, įskaitant vėžį, diabetą, psichikos sutrikimus ir kitas ligas.

  • Eli Lilly taip pat yra viena iš pagrindinių inovacijų ir tyrimų srityje, investuojanti didelius resursus į naujų vaistų plėtrą ir klinikinius tyrimus.

  • Įmonė yra žinoma dėl tokių inovatyvių vaistų kaip „Prozac“ (fluoksetinas), „Zyprexa“ (olanzapinas), „Humalog“ (insulinas lispro) ir daugelis kitų.

  • Eli Lilly taip pat turi plataus spektro vaistų liniją, skirtą gydymui nuo onkologinių ligų, neurologinių sutrikimų, autoimuninių ligų ir kitų sveikatos problemų.

  • Įmonė taip pat yra vienas iš pirmaujančių biofarmacijos bendrovių pasaulyje, kuris taip pat turi biofarmacijos produktų liniją, skirtą gydymui pagal individualų paciento genetinį profilį.

  • Eli Lilly yra žinoma dėl savo įsipareigojimo tvarumui ir atsakingam verslui, investuojant į aplinkosaugos apsaugą, socialinę atsakomybę ir įmonės kultūros gerinimą.

  • Įmonė taip pat aktyviai dalyvauja filantropiniuose darbuose ir turi įvairias programas, skirtas skatinti sveikatos priežiūros prieinamumą ir sveikatos priežiūros paslaugas skurdžiausioms bendruomenėms.

  • Eli Lilly yra žinoma dėl savo ilgametės įtakingos padėties farmacijos pramonėje ir įtakos sveikatos priežiūros vystymuisi visame pasaulyje.

 

 

Didžiausios vaistinės Lietuvoje

Didžiausios tarptautinės kompanijos turinčios atstovybę Lietuvoje