Kompanija Deutsche Telekom

Deutsche Telekom kartu su dukterinėmis įmonėmis teikia integruotas telekomunikacijų paslaugas.

Įmonė veikia per penkis segmentus: Vokietija, JAV, Europa, Systems Solutions ir Group Development.

Ji siūlo fiksuotojo tinklo paslaugas, įskaitant balso ir duomenų perdavimo paslaugas, pagrįstas fiksuoto tinklo ir plačiajuosčio ryšio technologijomis; ir parduoda galinę įrangą bei kitus techninės įrangos produktus, taip pat paslaugas perpardavėjams.

Bendrovė taip pat teikia mobiliojo ryšio balso ir duomenų paslaugas vartotojams ir verslo klientams; parduoda mobiliuosius įrenginius ir kitus techninės įrangos produktus; ir parduoda mobiliojo ryšio paslaugas perpardavėjams ir įmonėms, kurios perka ir parduoda tinklo paslaugas trečiosioms šalims, pavyzdžiui, mobiliojo ryšio virtualių tinklų operatoriams.

Be to, ji siūlo interneto paslaugas; Internetiniai televizijos produktai ir paslaugos; ir informacinių ir ryšių technologijų sistemos, skirtos tarptautinėms korporacijoms ir viešojo sektoriaus institucijoms, turinčioms duomenų centrų ir tinklų infrastruktūrą su prekės ženklu T-Systems, taip pat skambučių centro paslaugas.

Be to, įmonė teikia belaidžio ryšio paslaugas; ir debesijos paslaugos, skaitmeniniai sprendimai, saugumas ir patarimai.

Bendrovė turi 248 milijonus mobiliojo ryšio klientų ir 22 milijonus plačiajuosčio ryšio klientų, taip pat 26 milijonus fiksuoto tinklo linijų.

Įmonė buvo įkurta 1995 m., jos būstinė yra Bonoje, Vokietijoje.

 

Didžiausios telekomunikacijų įmonės Lietuvoje

Didžiausios žiniasklaidos ir media įmonės Lietuvoje