Kompanija Broadcom

Broadcom Inc. projektuoja, kuria ir tiekia įvairius puslaidininkinius įrenginius, daugiausia dėmesio skirdama sudėtingiems skaitmeniniams ir mišraus signalo papildomiems metalo oksido puslaidininkių prietaisams ir analoginiams III-V gaminiams visame pasaulyje.

Įmonė veikia dviejuose segmentuose – Semiconductor Solutions ir Infrastructure Software. Tai suteikia priedėlio sistemos lustai (SoC); kabelinės, skaitmeninės abonento linijos ir pasyvaus optinio tinklo centrinio biuro / vartotojų patalpų įrangos SoC; belaidžio vietinio tinklo prieigos taško SoC;

Eterneto perjungimo ir maršruto parinkimo pasirinktiniai silicio sprendimai; serializatoriaus/deserializavimo programos specifiniai integriniai grandynai; optiniai ir variniai bei fizinio sluoksnio įrenginiai; ir šviesolaidiniai komponentai bei RF puslaidininkiniai įtaisai.

Bendrovė taip pat siūlo RF priekinius modulius ir filtrą; „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ir pasaulinės padėties nustatymo sistemos / pasaulinės navigacijos palydovinės sistemos SoC; pasirinktiniai jutikliniai valdikliai; indukcinis įkrovimas; prijungta nedidelė kompiuterio sistemos sąsaja ir perteklinis nepriklausomų diskų valdiklių ir adapterių masyvas; periferinių komponentų sujungimas express;

Šviesolaidžio kanalo pagrindinio magistralės adapteriai; skaityti kanalais pagrįstus SoC; pasirinktiniai blykstės valdikliai; pirminiai stiprintuvai; optronai, pramoniniai šviesolaidžiai ir judesio valdymo kodavimo įrenginiai bei posistemiai; šviesos diodai, eterneto PHY, komutatorių IC ir kamerų mikrovaldikliai.

Jos produktai naudojami įvairiose srityse, įskaitant įmonių ir duomenų centrų tinklus, namų ryšį, priedėlius, plačiajuosčio ryšio prieigą, telekomunikacijų įrangą, išmaniuosius telefonus ir bazines stotis, duomenų centrų serverius ir saugojimo sistemas, gamyklų automatizavimą, energijos gamybą ir alternatyvias energijos sistemas. ir elektroninius ekranus.

„Broadcom Inc.“ buvo įkurta 1961 m., jos būstinė yra Palo Alte, Kalifornijoje.

 

Didžiausios elektronikos gamybos įmonės Lietuvoje

Didžiausios elektronikos parduotuvės Lietuvoje